medlemmer / medlemsliste
 
 
Fejl kan altid ske
men hvis de bliver opdaget, så
kan de rettes.
 
Hvis der er sket en fejl i medlemslisten:
forkert adresse, telefonnummer el lign - 
eller navnet er stavet forkert, så
giv venligst besked til webmaster
 
gerh.pet@gmail.com
 
 
medlemsliste per 16. oktober 2017 145 medlemmer
 
nr medl nr efternavn fornavn Telefon Mobil E-mail
1 1289 Andersen Bodil Ejlskov 97412403 29905121 bodilea@youmail.dk
2 1399 Andreasen Sonja S.   61797125 sonja.andreasen@gmail.com
3 1934 Antonsen Karna   40195721 ok.anton@dlgtele.dk
4 1933 Antonsen Ole   21202239 ok.anton@dlgtele.dk
5 590 Bager Per 97491755 61718322 thiggo33@gmail.com
6 1536 Bakke Ella   26161348 bakke@mvbmail.dk
7 1538 Bakke Knud   27521348 bakke@mvbmail.dk
8 399 Bang Jytte   71725588 annijytteb@gmail.com
9 128 Bang Knud Erik   20452582 mercofa@webspeed.dk
10 340 Bertelsen Bjarne 97472765 40268765 bjarnekb@youmail.dk
11 1706 Bertelsen Iben Astrup   20840097 iben.astrup@jubii.dk
12 1213 Bertelsen Leo   22571252 leobertelsen@jubii.dk
13 976 Bertelsen Ulla 97472765 20359149 bjarnekb@youmail.dk
14 2638 Brødbæk Jens   50512258 else-jens@broedbaek.dk
15 1735 Brødbæk Mette   21391304 brodbaek@privat.dk
16 2809 Christensen Christen Skouv   29877598 chr02schr@gmail.com
17 726 Christensen Erna 97421206 40420308 driverten@youmail.dk
18 763 Christensen Jørgen Steen 97421206 40420308 driverten@youmail.dk
19 1948 Christensen Knud   29449650 knudch@hotmail.com
20 2808 Christensen Ruth Staunstrup   30257598 mianajaruth@gmail.com
21 719 Dahl Birgit 97426213 20986213 mogens-birgit@youmail.dk
22 591 Dahl Mogens 97426213 30746213 mogens-birgit@youmail.dk
23 1551 Dalgård Anton   23340320 sysselslaget@gmail.com
24 552 Dyrmose Anny 97485119 51503493 annyove@c.dk
25 2241 Dyrmose Benny   29256215 sbd@webspeed.dk
26 618 Eggebrecht Inger 97424835 29398759 pallee@mail.dk
27 589 Eggebrecht Palle 97424835 22314835 pallee@mail.dk
28 349 Engberg Else Marie   22509314 eme@fast-holstebro.dk
29 222 Engholm Jan   61780241 janfengholm@gmail.com
30 223 Engholm Jytte   61784146 jytteengholm@gmail.com
31 292 Fast Erik   21164114 ef@fast-holstebro.dk
32 313 Fisker Hans 97429400 21660447 hf@graakjaer.dk
33 2268 Graversgaard Birgit   21692814 birgit31@live.dk
34 2269 Graversgaard Svend   30667479 svendg@live.dk
35 2267 Halkjær Peder 97331358 21622805 peder.stadil@mail.tele.dk
36 823 Hannibal Bent 97402245 40377311 beh@webspeed.dk
37 1537 Hannibal Else 97402245 40377311 beh@webspeed.dk
38 2043 Hansen Anni   22451001 ab2hansen@hotmail.com
39 1529 Hansen Arne 97429503 20949503 bak.hansen@hotmail.com
40 1306 Hansen Bente Ø. 97429503 29809503 bak.hansen@hotmail.com
41 873 Hansen Bente   40328944 bhansen120@gmail.com
42 772 Hansen Else   60461059 elseha@youmail.dk
43 652 Hansen Svend 97426674 29253493 030545@webspeed.dk
44 2246 Harpøth Holger 97484600 24816763 hh@hh-vemb.dk
45 2247 Harpøth Linda 97484600 24816763 hh@hh-vemb.dk
46 335 Heede Dorthe Susanne   30257285 97427285@mail.dk
47 1755 Helsinghof Holger   20423762 jhelsinghof@mail.dk
48 1756 Helsinghof Jette   21689477 jhelsinghof@mail.dk
49 87 Hestbech Anne Lise 97425728 20485728 hestbechholstebro@webspeed.dk
50 95 Hestbech Ole 97425728 20485728 hestbechholstebro@webspeed.dk
51 821 Holm Bodil 97402150 20222150 bodilholm.mej@gmail.com
52 988 Holm Lene 97410088 25525988 skjernvej45@gmail.com
53 431 Houe Benny Thomsen   41312705 houe46@hotmail.com
54 433 Houe Dorte Dokkedahl   22588636 houe46@hotmail.com
55 579 Højland Karl Georg 97424741 40107127 el.hl@hotmail.com
56 718 Jacobsen Kris   40886422 feldinghus@privatmail.dk
57 717 Jacobsen Kurt   20331115 feldinghus@privatmail.dk
58 995 Jensen Bjarne G.   20224674 b.g.jensen@hotmail.com
59 864 Jensen Christian 97410088 25524408 skjernvej45@gmail.com
60 2666 Jensen Flemming Krogh   20441282 fkroghjensen@yahoo.com
61 797 Jensen Gerhart   20646530 gerhartjensen@gmail.com
62 2664 Jensen Karen Krogh   21137125 k.krogh@privat.dk
63 2502 Jensen Lilian   25210090 lilian.jensen3@skolekom.dk
64 2418 Jensen Lis 97424437 29914646 lijj@oncable.dk
65 996 Jensen Mona-Lisa G.   24441811 mona.lgj@hotmail.com
66 2417 Jensen Niels Jørgen 97424437 29904646 lijj@oncable.dk
67 1700 Jensen Ove 97428763 29897563 anne-marie.laursen@mvbmail.dk
68 2273 Jespersen Karen Marie 97881260 21447860 mojespersen09@gmail.com
69 2201 Jespersen Olav 97881260 23107890 mojespersen09@gmail.com
70 1975 Johansen Connie Harlou 97412120 22732944 conniejorn@gmail.com
71 1976 Johansen Jørn Sandbæk 97412120 29892120 conniejorn@gmail.com
72 1542 Johansen Ellen Skov   61332615 ellensj@mail.dk
73 1554 Johansen Preben   61332615 preben.joh@mail.dk
74 287 Kaidantzis Grethe 97410965   kaidantzis@mail.dk
75 1835 Knudsen Ellen 96102540 60592540 ellen.knudsen@youmail.dk
76 1832 Knudsen Svend 96102540 21752543 svend7500@gmail.com
77 788 Kongsgaard Ole 53353690   kongand51@gmail.com
78 839 Kristensen Anne-Lise 97881396 26241396 svend.maan@mail.dk
79 2852 Kristensen Anne Nordestgaard   22464452 tvaerpilen7@gmail.com
80 2038 Kristensen Svend Maan 97881396 61791396 svend.maan@mail.dk
81 441 Kristiansen Ruth Slot   21267549 ruth.sloth@hotmail.dk
82 460 Kristoffersen Jens   24604512 jensvpv@webspeed. Dk
83 627 Kvistgaard Erik   21644911 erikkvistgaard@live.dk
84 1591 Larsen Jytte 97424059 61754259 skindbjerg@dlgmail.dk
85 1592 Larsen Peder 97424059 40184059 skindbjerg@dlgmail.dk
86 1704 Laursen Anne Marie 97428763 23986341 anne-marie.laursen@mvbmail.dk
87 824 Lindhardt Christian 97429809 21140620 chr.lindhardt@mail.dk
88 2654 Lorentzen Anna   23428694 aklo@mail.dk
89 2217 Marker Karen   30327591 karenmarker4gmail.com
90 511 Mensing Jens 97331333 29647433 j.mensing@gmail.com
91 507 Mensing Lone 97331333 24450633 lone.mensing@gmail.com
92 360 Miltersen Kirsten 97423878   kf@miltersen.dk
93 721 Mortensen Elin   60920880 elinmortensen@me.com
94 219 Mortensen Else 97441589 40333589 ebm@mvbmail.dk
95 221 Mortensen Erland 97441589 52387589 ebm@mvbmail.dk
96 722 Mortensen Steen   20677767 helgoland76@icloud.com
97 189 Møller-Pedersen Elsebeth 97427890 24246890 laubsvej100@gmail.com
98 188 Møller-Pedersen Uffe 97427890 20312278 laubsvej100@gmail.com
99 2732 Nielsen Anna Mette Ravn   30403790 amrn@dadlnet.dk
100 2825 Nielsen Edvard Fjord   22789562 edvard@nielsen.mail.dk
101 1294 Nielsen Elsebeth   26859930 elsebethhebsgaard@hotmail.com
102 1954 Nielsen Jens Kristian   20335990 nielsen.raasted@gmail.com
103 1339 Nielsen Jytte 97485199 20840099 jyttedamtoft@gmail.com
104 1191 Nielsen Viktor   40162677 vnielsen@mail.mira.dk
105 2400 Olesen Birgit Drost   20405052 birgitdrost2@gmail.com
106 2540 Olesen Bo Bjerregaard   30292985 bo.olesen@icloud.com
107 720 Olesen Jann   22557052 jannolesen51@gmail.com
108 729 Olesen Verner   61372570 nielsvernerolesen@gmail.com
109 2211 Pedersen Henning Lund 97404955 20423866 hlpjyde@gmail.com
110 2658 Pedersen Jørgen   61307122 jop75000@gmail.com
111 2658 Pedersen Åse Bonde   61708826 jop7500@ofir.dk
112 1587 Petersen Elna 97333565 60652212 emp0007@hotmail.com
113 1585 Petersen Henning 97333565 20670749 hp0007@hotmail.com
114 967 Petersen Jytte   20686300 jyttep@kjorup.dk
115 1080 Petersen Jørgen 97424571 30284571 jhp@petersen.mail.dk
116 1081 Petersen Vibeke 97424571 27605979 jhp@petersen.mail.dk
117 174 Poulsen Dion 97424775 40989775 dion-poulsen@oncable.dk
118 243 Ravn Find 97485124 20475124 ormstrupfiskeri@mail.dk
119 253 Ravn Ida 97485124 20445124 ormstrupfiskeri@mail.dk
120 459 Ravn Peder 97102220 40181066 peder.ravn@nypost.dk
121 1085 Schmidt Hans 97429822 24809823 inger-hans@schmidt.mail.dk
122 536 Schmidt Inger 97429822 40145822 inger-hans@schmidt.mail.dk
123 328 Schubert Bent 97429019 30119825 bent.schubert@mvb.net
124 311 Schubert Solveig 97429019 30119019 s.schubert@mvb.net
125 1269 Seelen Jytte Von   23340752 seelenjk@post12.tele.dk
126 1646 Slyk Valborg 97491850 51743633 v.h.slyk@os.dk
127 581 Sognstrup Else 97424297 61750919 jsognstrup@gmail.com
128 583 Sognstrup Jens 97424297 61366655 jsognstrup@gmail.com
129 911 Svendsen Henny 97413778 42190060 lvhsho@dlgtele.dk
130 82 Svendsen Kai 97403993 20843993 kaison@mail.dk
131 80 Svendsen Sonja 97403993 40411793 kaisonpc@live.dk
132 153 Svennningsen Anne Marie Hald   25523058 anne-marie.hald@youmail.dk
133 813 Svenningsen Torben Hald   21140255 t.svenningsen@webspeed.dk
134 661 Sørensen Tage   21407799 tagethorup@gmail.com
135 691 Thisgaard Flemming 97422719 24233404 flemmingt@oti.dk
136 687 Thisgaard Marie 97422719 51182289 mariet@oti.dk
137 2578 Thomassen Ib   22110279 ibmona@kabelmail.dk
138 2577 Thomassen Mona   61797165 ibmona@kabelmail.dk
139 325 Thorup Birthe 97386272 20851885 birthe.thorup@outlook.dk
140 1325 Thorup Per 97386272 20851881 perthorup@mail.dk
141 986 Toft Ingeborg   22748359 ingeborg.toft@mail.dk
142 989 Toft Palle   40191014 palle.toft@mail.dk
143 472 Vendelbo Maja   20532924 majavendelbo@hotmail.com
144 923 Villadsen Leo 97413778 41319276 lvhsho@dlgtele.dk
145 196 Winther Margit 97405110 51522070 margitwinther@gmail.com
 
webmaster Gerhard Petersen | leharsvej 46  | Tlf.: 29638214 | gerh.pet@gmail.com